Şirketimizin kurucusu Zeki Yamak 1972 yılında İstanbul’a gelerek iç giyim sektöründe çalışmaya başlamıştır. İstanbul’da hizmet veren Türkiye’nin ileri gelen firmalarında 1972 ve 1980 yılları arasında çalışan Zeki Yamak, daha sonra sektördeki kalitesiz ürün üretimi ve ürün çeşitliliğinin az olmasını fark ederek kendi küçük imalathanesini açmıştır. Küçük ancak kaliteli ürün üretimi gerçekleştiren Zeki Yamak kısa süre içerisinde fark edilmiş ve Türkiye’deki en önemli korse ve sutyenlerini pazara kazandırmıştır.

Kaliteli ürünleri ile sektörün en önde gelen imalathaneleri arasında yer almakta olan şirketimiz daha sonra öncelikle İstanbul’un Haznedar ilçesinde, daha sonra da şuanda değerli misafirlerini ağırladığı Güngören binasında hizmet sunmaya devam etmektedir. Yılların deneyimi ile birlikte sürekli olarak gelişen şirketimiz, kurucumuz Zeki Yamak’ın kuruluş prensibi olan kalite ve yenilik anlayışını benimseyerek ürün imalatına devam etmektedir.

İç Giyim Sektöründe Kalite ve Çeşitlilik ile Sektörde Büyüyoruz!

Korse ve sutyen üretiminde Türkiye’nin aranan ilk markaları arasında yer alan şirketimiz her zaman daha fazla ürün çeşidini, en iyi kalitede sahip olmanız için yatırımlar gerçekleştirmektedir. Bu amaç ile sektörde çeşitliliği arttırmak ve en kaliteli ürünleri sunmak adına Hasan Tahsin Yamak ve Mehmet Şevki Yamak ortaklığında iç giyim sektöründe  hizmet vermeye devam etmektedir.

Üretim ağını her geçen gün arttırarak yüzlerce modele en iyi kalitede sahip olmanızı sağladığımız sektörde şuanda korse, sutyen, dikişsiz korse, hamilelik öncesi ve sonrası ihtiyaçlarınızı giderebilecek ürün gruplarını üretmekteyiz.

Yurtiçi ve Yurtdışında Yüzlerce Sevkiyat Alanı

Ürünlerimizdeki kalite ve çeşitlilik ile yurtiçi ve yurtdışında en çok tercih edilen şirketler arasında yer alıyoruz. Türkiye’nin 4 bölgesine dağılan toptan sevkiyat ağımız bulunur iken aynı zamanda yurtdışında da Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, İtalya, Azerbaycan, Belçika, Mısır, Rusya başta olmak üzere pek çok ülkeye ürün sevkiyatı gerçekleştirilmektedir.

İnternet Sitemizden Ürünlerimize Sahip Olabilirsiniz!

Toptan ürün satışında büyük ilgi gören ve her geçen gün büyümeye devam eden şirketimiz artık internet üzerinden perakende olarak sizlere bu kaliteli ürünlere sahip olma fırsatı sunuyor. Yenilenen ara yüzü ve sistemi ile artık e-ticaret sitemiz üzerinden en kaliteli ürün çeşitliliğine bir tık ile ulaşabileceksiniz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve kaliteli ürün çeşitleri ile ilgi gören markamızın e-ticaret sistemi ile birlikte artık ürünlere Türkiye’nin neresinde olursanız olun daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen ürün ağına internet üzerinden gerek kredi kartı ile ödeme yaparak, gerekse de kapıda ödeme yaparak sahip olabilirsiniz. E-ticaret sektöründe fark yaratacak özellikler ile geliştirilen sistemimiz ile daha bizlere ve ürünlerimize daha rahat erişebilecek, ürün alımlarını sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.